Колекција Toscana

ПОНУДА ЗА:
Колекција Toscana - Категории: , .


Килими кои освојуваат со инспиративни нежни бои и густина! Направено од полипропилен, исклучително пријатни на допир. Колекцијата Тоскана ќе го претвори секој простор во стилски амбиент и ќе го направи покреативен, пријатен и поубав!

Димензии:
200×290
160×230
140×200
120×170
80×150
67×110

 

Продукт ID: 4242